Twój Koszyk jest pusty!
Witaj Gościu, możesz się zalogować lub założyć konto.

O nas

Witamy na stronie Toysband.pl

Sklep z zabawkami ToysBand.pl zadawala klientów swoją pomysłowością oraz zabawkami które są na czasie i trafiają do serc dzieci i dorosłych. Każdy z nas był kiedyś dzieckiem dlatego robimy wszystko aby nasze produkty były jak najbardziej wymagające, oraz najwyższej jakości.

Bezustannie powiększamy swój asortyment szukając nowych i ciekawych produktów. Nasze zabawki są w pełni bezpieczne dla dzieci, nie sprzedajemy podróbek tylko certyfikowane zabawki od producentów dlatego zaufało nam już tak wiele osób. W naszej ofercie można znaleźć mnóstwo produktów dla dzieci w różnym wieku można kupić m.in: Maskotki, Gadżety z bajek i filmów, Akcesoria do pokoju i wiele innych produktów. Od samego powstania naszego sklepu chcemy dać naszym klientom możliwość zakupu najlepszych zabawek na rynku.

Nasze produkty rozwijają kreatywność, wyobraźnie i samodzielność dzięki temu dzieci mogą połączyć przyjemne z pożytecznym uczą się przez zabawę. Nasze produkty były wnikliwie sprawdzane pod kątem użyteczności oraz jakości, w pełni spełniają warunki bezpieczeństwa co podkreślamy gdyż jest to dla nas najwyższym priorytetem. Nasza firma pragnie aby dzieci czuły się bezpiecznie  a nasze zabawki cechuje jakość, estetyka oraz funkcjonalność. Zabawki muszą dawać tyle radości dzieciom ile dawały nam tak więc zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Płatności online