Twój Koszyk jest pusty!
Witaj Gościu, możesz się zalogować lub założyć konto.

Wysyłka

Czas i koszta dostawy

Przedpłata (przelew, płatności online) Przesyłka pobraniowa
List ekonomiczny 9 zł Brak
List priorytetowy 10 zł Brak
Paczkomaty 12 zł 16 zł
Kurier 15 zł 19 zł

 

Zamówione zabawki wysyłamy w dobrze zabezpieczonych opakowaniach.

Wysyłkę kurierską realizujemy firmą DPD. Regulaminowy czas dostawy wynosi 48h, jednak z naszego doświadczenia wynika, że wszelkie przesyłki dostarczane są na następny dzień roboczy, jednak może ulec to zmianie w okresach świątecznych.

Zamówienia realizowane Pocztą Polską w przypadku listu priorytetowego trwają 1-2 dni robocze, zaś w przypadku listu ekonomicznego 2-3 dni robocze, ta forma wysyłki jest dostępna tylko dla produktów małogabarytowych. Aby sprawdzić czy dany produkt można wysłać Pocztą Polską, wystarczy sprawdzić czy na stronie produktu w tabeli informującej o formach wysyłki znajduje się Poczta Polska.

Zamówienia realizowane Paczkomatami trwają 1-3 dni robocze. Przy tej formie dostawy obowiązkowo proszę podać numer telefonu komórkowego, ponieważ po dostarczeniu przesyłki do wybranego paczkomatu zostanie wysłany sms z kodem umożliwiający odbiór towaru. Ta forma wysyłki nie jest dostępna dla wszystkich produktów. Aby sprawdzić czy dany produkt można wysłać Paczkomatami, wystarczy sprawdzić czy na stronie produktu w tabeli informującej o formach wysyłki znajdują się Paczkomaty.

Możliwy jest odbiór osobisty w naszej siedzibie na ul. Kraszewskiego 1/16 w Kleosinie koło Białegostoku(od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17, proszę wcześniej zadzwonić).

Pracujemy:

Od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9.00 do 17.00

Płatności online